Økt treningsavgift fra 01.05.2022

Submitted by
Marielle Lind
Publisert
26. april 2022

På klubbens årsmøte ble det vedtatt å øke treningsavgiften og innføre familierabatt fra 01.05.2022. I forbindelse med økt treningsavgift trenger du ikke å foreta deg noe da beløpet oppdateres automatisk i Vipps-avtalen. Se mer informasjon om familierabatt lengre nede. 

Nye satser for treningsavgift fra 01.05.2022
Barn: 210,-/mnd
Ungdom/student: 270,-/mnd
Voksen: 290,-/mnd

Medlemskontingent
I tillegg til treningsavgiften kommer en årlig medlemskontingent på 50,-. Denne kommer én gang i året på e-post. Denne må være betalt hvis man skal stå som medlem i idrettslaget og gjelder alle våre medlemmer (inkl instruktører, styre m.m.). 

Les mer om medlemskontingent og IMS medlemssystem i vedlagt PDF.

Familierabatt
20% rabatt på medlem nummer 2
30 % rabatt på medlem nummer 3, 4, 5, osv. 

Rabatten trekkes fra laveste treningsavgift. 

For å benytte seg av familierabatt må man sende en mail til daglig leder Marielle Lind på marielle@btkd.no.